KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12164170

nr 1216 4170

Max Marcus (1879-1955), Sverige. Kust, signerad. Olja på pannå, 46x54

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 12 november 2018
kl 20:03:08

8/11 19:16:41 1      Vinnande bud